Kursi par dārza tēmām ērtā vietā, laikā un tempā.

Dārza skola ir online vide, kura ir piemērota jebkuram.
Vai Tu tikko esi iegādājies dārzu, un dārza darbi ir sveša lieta. Vai arī, izejot mājas pagalmā, Tu vari lepoties ar sevis veidotu krāšņu dārzu. Mēs visi tiekamies šeit – “Dārza skolā”, lai mācītos, dalītos un viens otru iedvesmotu. Katrā jomā cilvēks var apgūt pamata lietas un pie tām arī visu dzīvi pieturēties, bet vienmēr pastāv iespēja mācīties vēl un vēl, lai tiektos uz augšu. To arī piedāvā “Dārza skolas” pasniedzēji – tiekties tikai uz augšu, uz skaistāku, sakoptāku un krāšņāku vidi, katram pēc savām iespējām un vajadzībām. “Dārza skolas” pasniedzēji tam ir lielisks piemērs, jo nepārtraukti savā jomā pilnveidojas un apmeklē dažādus kursus, lai sniegtu jaunāko un svarīgāko informāciju par dārza ierīkošanu un kopšanu. 

Write your awesome label here.

Šobrīd pieejamie kursi un meistarklases

Ieguvumi

Mācies sev ērtā laikā, vietā un tempā

Profesionāli pasniedzēji

Ieguvuši atbilstošu izglītību, praktiskās darbības pieredzi.

Tiešsaistes sesijas

Atbildes uz jautājumiem, kas radušies mācību procesā, ir iespēja saņemt kursa diskusiju sadaļā un reizi mēnesī, tiekoties tiešsaistē.

Esi kopā ar savējiem

Kopienas aktivitātes ir lieliska iespēja rast atbildes uz aktuālajiem jautājumiem un dalīties ar saviem sasniegumiem līdzīgi domājošo vidē.

Daudzveidīgs kursu materiāls

Mācību procesā Tev būs pieejami video, izdrukājams nodarbību materiāls, čekliste un mājasdarbi, lai mācību ceļojums būtu aizraujošs un baudāms.

Jaunākie ieraksti 

Created with