Kļūsti par Dārza Skolas pasniedzēju!

    Vai esi saskārusies ar situāciju, ka potenciālajām dalībniecēm neder ieplānotais grupas nodarbības laiks vai kursa gaitā notiek neskaitāmas izmaiņas un Tev neskaitāmas reizes jāpārplāno un jāizdomā jauni risinājumi kā ievērot valdības lēmumus, kā pasniegt materiālu, līdz pat klātienes kursu pārcelšanai tiešsaistē? Vai arī kurss/meistarklase tikko ir beigusies, ieplānoto darbu bez gala un interesenti  joprojām zvana un jautā, kad paredzēts nākošais kurss/meistarklase un zini, ka neesi vēl ieplānojusi vai arī tikai pēc ilgāka laika? Neliec savām studentēm gaidīt un turpini plānotos darbus, jo savās zināšanas vari dalīties ievietojot savu darbu online mācību platformā.
     Ja Tev ir ko izstāstīt par Dabas līdzsvaru, par norisēm dārzā, par kādu nozīmīgu procesu dārzā, par veselību dārza kontekstā, ekoloģiju, par dārza uzlabošanu, kāda elementa būvniecību, ja Tev ir padziļinātas zināšanas par augu grupām, dabiskajiem procesiem, par dārza bagātību izmantošanu un proti to ietērpt viegli uztveramā un interesantā kursa vai meistarklases formātā, pievienojies skolas mācībspēkiem jau šobrīd!
Jo tikai kopā mēs varam padarīt pasauli zaļāku, veselīgāku un līdzsvarotāku!
Write your awesome label here.
Write your awesome label here.

Nodarbības videoieraksts

Izveido video ierakstu ar savu kursa vai meistarklases materiālu

Materiāls teksta veidā

Sniedz savām studentēm iespēju apgūt papildmateriālu gan elektronisko grāmatu, gan pdf formāta izdruku veidā, gan ar pievienotām ārējām saitēm.

Atbalsts

Mēs palīdzēsim Tev īstenot sapni par savu kursu vai meistarklasi, sniedzot atbalstu procesā. Atraisi savu iekšējo pasniedzēja potenciālu!

Vebināri

Veido tiešu kontaktu ar Tava kursa vai meistarklases dalībniecēm tiekoties tiešsaistē  vai komunicējot iekšējā tīklā.

Ko Tu iegūsti pasniedzot Dārza Skolā?

Iespēju dalīties ar savām zināšanām

Tavas zināšanas ir vērtība un studenti tās meklē

Gūsti papildus ienākumus


Sagatavo savu kursu vai meistarklasi un gūsti ienākumus par katru pirkumu

Iedvesmo darboties gribošos


Iedrošini un iedvesmo darboties neizmainot savu dienaskārtību
Created with