Pievienojies šodien

Dārza plānošanas kurss "Saulespuķe"

     Šis kurss būs noderīgs dārza plānošanas rīks kā iesācējam, tā dārza darbu pazinējam. Šeit Tu uzzināsi, kas ir vērā ņemami priekšnosacījumi vēl pirms dobju izveides un augu izvēles, kā izvēlēties sev tīkamāko dārza toņu gammu, kā arī radīsi iedvesmu krāšņu un allaž ziedošu dobju radīšanai.
     Nav vienādu dārzu – katram ir savs raksturs un radošā izpausme. Gluži kā mums pašiem. Šī būs vieta, kur Tu varēsi radīt savu dārza plānu – personīgu, unikālu, savai sirdij un acīm tīkamu.
     Atšķirībā no dārza plānošanas kursa “Margrietiņa”, kursa “Saulespuķe” noslēgumā Tu saņemsi tieši Tev radītu unikālu dārza plānu digitālā formātā. Turklāt šo kursu gaitā Tev būs pieejams arī indviduāls profesionāļa atbalsts – 3 konsultācijas ar pasniedzēju, katra no tām – 2 h. Konsultāciju laikā varēsi izzināt un nostiprināt sava dārza vīziju un radīt maksimāli ilgtspējīgu un pārdomātu sava dārza plānu.

Radi savām un savas ģimenes vērtībām pielāgotu dārzu!

Ko Tu apgūsi

Par šo kursu

Pirms sāc savu ceļu uz iedvesmas pilnu un krāšņu dārzu, ir svarīgi izzināt, kā piemeklēt nepieciešamo atbilstoši Tava dārza teritorijai un apstākļiem. Daudzveidīgas krāsas, krāšņas formas un ziedošas puķu dobes ir brīnišķīgas, taču visa pamatā ir ilgtspējība. Radi dārzu tā, lai tas kalpotu Tev un Tavai ģimenei, un sagādātu prieku visa gada garumā!
Ienirsti zināšanu daudzveidībā un radi savu dārza plānu pati!


Šajā kursā

  • Kā novērtēt sava dārza teritoriju?
  • Kā radīt jēgpilnu un funkcionālu dārza teritorijas zonējumu?
  • Kur rast iedvesmu sev tīkama dārza izveidei?
  • Kā piemeklēt savam dārzam piemērotākās krāsas un formas?
  • Kā radīt ziedošu un bagātīgu puķu dobi?
  • Kādi ir dārza veselības noslēpumi?
  • Papildus iepriekš minētajam, Tev būs pieejams arī indviduāls profesionāļa atbalsts – 3 konsultācijas ar pasniedzēju, katra no tām – 2 h. Konsultāciju laikā varēsi izzināt un nostiprināt sava dārza vīziju un radīt maksimāli ilgtspējīgu un pārdomātu sava dārza plānu.
  • Kursu noslēgumā Tu saņemsi tieši Tev radītu unikālu dārza plānu digitālā formātā.

Radi pati savu izloloto dārza sapni!

Tikai Tu pati zini, kāds dārzs piepildīs Tavas gaidas! Tikai Tu pati zini, kāds dārzs būs ērts un kalpojošs Tavām un Tavas ģimenes vajadzībām.
Pilnveido savas zināšanas – sper soli tuvāk savu sapņu iedzīvināšanai krāšņā un ziedošā pasakā!
Write your awesome label here.

Gunita Leitone

Dārzniece, Dārza skolas dibinātāja un pasniedzēja
Par pasniedzēju
   Dārzs sniedz prieku un piepildījumu – īpaši tad, ja to radījusi esi Tu pati. Manuprāt, “Dārza Skolas” dāvātā pieredze palīdz tās dalībniekiem uzdrošināties sapņot un gūt padziļinātas zināšanas – gan izzinot mācību materiālus, gan arī sazinoties savā starpā.
   Es no sirds ticu, ka pilnveidojoties un iedvesmojoties mēs varam radīt pasakainu skaistumu. Ir brīnišķīgi ļauties uzzināt ko jaunu, jo nav taču noslēpums, ka daba ir mainīga. Mainies kopā ar to!
   Arī es pati ikdienā pilnveidojos un sekoju līdzi jaunākajiem pētījumiem un tendencēm nozarē. Esmu ieguvusi parka dārznieka kvalifikāciju Bulduru dārzkopības vidusskolā. Pašlaik apgūstu augsnes mikrobioloģiju un auglības uzlabošanu pēc Dr. Elaines Inghemas programmas.
   Esmu dibinājusi un vadu uzņēmumu SIA “Dārza Svētība”, kur ikdienā palīdzam klientiem ar dārzu projektēšanu, ierīkošanu un kopšanu. Jau kopš 2019.gada vadu gan klātienes, gan tiešsaistes kursus un seminārus.
Kursos par dārza plānošanu saņēmu negaidīti daudz, spriežot pēc kursa garuma, teorētiskas, interesantas vispār izglītojošas un galvenais, noderīgas, praktiskas informācijas .Ļoti pozitīva un viegla pasniegšana, daudz laika veltīts kursantu "jautājumu - atbildēm" sadaļai (kas šķiet visiem īpaši svarīgi)! Ieteikumi, rekomendācijas, vajadzīgas informācijas avoti, pieejamie palīgmateriāli - no visas sirds. PATEICOS par tik īpašu pasakainu ATMOSFĒRU – man, piemēram, pēc darba skrējiena šīs stundas bija pilnīgi meditējošas – aizver durvis un esi cita pasaulē! Neslēpšu, esmu noķērusi šo “dārza burvestības” vīrusu un nagi burtiski niez ķerties pie lietam. Un vēl, īpašais PALDIES par Gunitas “zaļo domāšanu” un aizrautīgu stāstījumu par mūsu pamatvērtību - AUGSNES AUGLĪBU ar savu mikropasauli – prieks satikt pareizi domājušus cilvēkus ar tik lielisku un svarīgu misiju! Noteikti rekomendēju šos kursus , īpaši iesācējiem dārza svētības mākslā.
Jeļena Pumpure
Paldies par brīnišķīgajiem dārza plānošanas kursiem! Man kā iesācējam tik daudz jaunas un nezināmas informācijas! Ieraudzīju dārza tik dažādās šķautnes- augsnes sastāvs, augi, kuri mīl sauli vai ēnu, skābu vai sārmainu augsni, kādus kaimiņus mīl, kādus- ne visai, kurš, kuru papildina. Kas ir dobes skelets? Tagad to zinu. Viennozīmīgi iesaku šos kursus. Gunita ir aizrautīga dārzniece, kas patiesi mīl savu darbu un dāsni dalās ar savu pieredzi un zināšanām. Burvīgi un vienmēr ar nepacietību gaidīti vakari kopā ar fantastiskām grupas biedrēm. Milzīgs paldies par šo iespēju bagātināt savas zināšanas un baudīt foršu atmosfēru! Paldies Dārza svētības komandai!
Sintija Strautiņa - Strēle
Paldies Gunitai par interesanto un saturīgo apmācību kursu par sava dārza izveidi! Zināšanas ir łoti plašas, nodarbības strukturētas un attieksme personīga un ar ieinteresētību par katru individuālo gadījumu. Katrā ziñā man ir sajūta, ka man tagad ir savs gardening coach un tā ir laba un atbalstoša sajūta! Paldies!
Sandra Joksta
Created with