Pievienojies šodien

Dārza plānošanas kurss "Saulespuķe"

Šis kurss ir lieliska iespēja Tev radīt savu - personīgu, unikālu un īpaši sirdij tuvu dārza plānu. Viss sākas ar ideju un pamazām, sperot mazus solīšus vienu aiz otra, pārtop taustāmā plānā.

Radi savas ģimenes vajadzībām atbilstošu dārzu!

Ko Tu apgūsi

Par šo kursu

Kursa laikā soli pa solim radīsi sava dārza plānu, kas atbilst dārza apstākļiem un ģimenes vajadzībām un ķersies klāt tā īstenošanai.
Katrā nodarbībā atradīsi tēmas izklāstu videoierakstā, darba lapas, teorētisko materiālu, mājas darbus un pašpārbaudes testus.
Šis kurss ir karte, kas Tev palīdzēs pārvērst savu dārza ideju taustāmā un pārdomātā plānā.


Šajā kursā

  • Uzzināsi, pēc kādiem kritērijiem novērtēt savu esošo teritoriju
  • Atradīsi savas iedvesmas dobi!
  • Iepazīsi vēsturiskos dārzus 
  • Veidosi sava dārza zonējumu
  • Iegūsi pamatzināšanas par augiem
  • Gūsi ieskatu dārza veselības noslēpumos
  • Saņemsi atgriezenisko saiti pēc mājas darba izpildes un iesniegšanas
  • Iegūsi trīs individuālās konsultācijas (katra ~2h) ar pasniedzēju rūpīgai sava plāna izstrādei
  • Kad Tavs projekts būs gatavs, pārnesīsim to digitālā formātā. 

Vislielākā vērtība ir tam, ko esam radījušas mēs pašas!

Sper soli sava sapņu dārza virzienā! Tu pati vislabāk zini, kas ir nepieciešams Tev, kāds ir atbilstošākais dārza dizains Tev un Tev tuvajiem!  Šobrīd ir vislabākais brīdis to īstenot!
Write your awesome label here.

Gunita Leitone

Dārzniece, Dārza skolas dibinātāja un pasniedzēja
Par pasniedzēju
Ieguvusi Parka dārznieka kvalifikācija Bulduru dārzkopības vidusskolā
Pašlaik apgūst augsnes mikrobioloģiju un auglības uzlabošanu  Dr.Elaines Inghemas programmas.
Dibinājusi un vada uzņēmumu SIA Dārza Svētība, kas nodarbojas ar dārzu projektēšanu, ierīkošanu un kopšanu.
Klātienes un online semināru un kursu vadīšanas pieredze no 2019.gada
.

Kursos par dārza plānošanu saņēmu negaidīti daudz, spriežot pēc kursa garuma, teorētiskas, interesantas vispār izglītojošas un galvenais, noderīgas, praktiskas informācijas .Ļoti pozitīva un viegla pasniegšana, daudz laika veltīts kursantu "jautājumu - atbildēm" sadaļai (kas šķiet visiem īpaši svarīgi)! Ieteikumi, rekomendācijas, vajadzīgas informācijas avoti, pieejamie palīgmateriāli - no visas sirds. PATEICOS par tik īpašu pasakainu ATMOSFĒRU – man, piemēram, pēc darba skrējiena šīs stundas bija pilnīgi meditējošas – aizver durvis un esi cita pasaulē! Neslēpšu, esmu noķērusi šo “dārza burvestības” vīrusu un nagi burtiski niez ķerties pie lietam. Un vēl, īpašais PALDIES par Gunitas “zaļo domāšanu” un aizrautīgu stāstījumu par mūsu pamatvērtību - AUGSNES AUGLĪBU ar savu mikropasauli – prieks satikt pareizi domājušus cilvēkus ar tik lielisku un svarīgu misiju! Noteikti rekomendēju šos kursus , īpaši iesācējiem dārza svētības mākslā.
Jeļena Pumpure
Paldies par brīnišķīgajiem dārza plānošanas kursiem! Man kā iesācējam tik daudz jaunas un nezināmas informācijas! Ieraudzīju dārza tik dažādās šķautnes- augsnes sastāvs, augi, kuri mīl sauli vai ēnu, skābu vai sārmainu augsni, kādus kaimiņus mīl, kādus- ne visai, kurš, kuru papildina. Kas ir dobes skelets? Tagad to zinu. Viennozīmīgi iesaku šos kursus. Gunita ir aizrautīga dārzniece, kas patiesi mīl savu darbu un dāsni dalās ar savu pieredzi un zināšanām. Burvīgi un vienmēr ar nepacietību gaidīti vakari kopā ar fantastiskām grupas biedrēm. Milzīgs paldies par šo iespēju bagātināt savas zināšanas un baudīt foršu atmosfēru! Paldies Dārza svētības komandai!
Sintija Strautiņa - Strēle
Paldies Gunitai par interesanto un saturīgo apmācību kursu par sava dārza izveidi! Zināšanas ir łoti plašas, nodarbības strukturētas un attieksme personīga un ar ieinteresētību par katru individuālo gadījumu. Katrā ziñā man ir sajūta, ka man tagad ir savs gardening coach un tā ir laba un atbalstoša sajūta! Paldies!
Sandra Joksta
Created with